Biała Wilczyca

Catering dla szkół i przedszkoli

    Biała Wilczyca od ponad 10 lat specjalizuje się w przygotowywaniu przyjęć weselnych, imprez okolicznościowych i cateringów (np. Dni Młodzieży 2016 rok). Nasz praca od lat polega na gotowaniu, dzięki czemu wiemy o nim wszystko. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży gastronomicznej postanowiliśmy przygotować ofertę cateringową skierowaną do najmłodszych smakoszy.

    Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że obiad to najważniejszy posiłek, który dziecko powinno zjeść każdego dnia. Dbamy o to by w proponowanym przez nas menu obiadowym nie zabrakło odpowiedniej ilości składników odżywczych i energetycznych tak niezbędnych dzieciom do prawidłowego rozwoju. Chcemy aby nasze posiłki były zdrowe i smaczne dlatego przy przygotowywaniu każdego menu pomaga nam wykwalifikowany dietetyk.

    Do wszystkich naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, ściśle współpracując z kadrą kierowniczą placówek oświatowych,
a także uwzględniając wszelkie uwagi i potrzeby rodziców i dzieci. Jesteśmy przygotowani na to, aby w proponowanym menu uwzględniać diety bezglutenowe, bezmleczne, eliminacyjne, wynikające z przekonań religijnych i światopoglądowych.
Jesteśmy przekonani, że połączenie wysokiej jakości produktów z których korzystamy podczas przygotowywania posiłków, zbilansowanego menu i naszego doświadczenia w gotowaniu przekona do jedzenia każdego niejadka.